Regulamin

Regulamin świadczenia usług sklepu www.garammasala.pl

 

§ 1

www.garammasala.pl

jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Iwona Katragadda, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Chaudary Food Traders z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 22 lok. U 5, 02-672 w Warszawie NIP 1231023332, wpisaną do działalności gospodarczej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pod numerem 6102/2007. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.garammasala.pl

 

§ 2

 

www.garammasala.pl jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać oferowane w nim produkty. 

§ 3

1.      Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.garammasala.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

2.      Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 

§ 4

1.      Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

2.      Prawidłowo wypełniony formularz powinien zawierać:  

-        imię i nazwisko oraz adres klienta;

-        adres do wysyłki oraz imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru przesyłki, jeżeli są inne niż dane klienta (podanie imienia i nazwiska innej osoby w danych do wysyłki jest równoznaczne z upoważnieniem tej osoby przez klienta do odbioru przesyłki);

-        dane do faktury (w przypadku, gdy Kupujący chce otrzymać fakturę);

-        numer telefonu;

-        adres poczty elektronicznej.

 

3.      Zamówienie dokonywane jest przez wybór produktów, wybór liczby i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

4.      Zamówienia są dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

5.      Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 

6.     W przypadku zamówienie świeżych produktów zamówienie realizowane jest w poniedziałek  Zamówienie zbierane są do poniedziałku, dnia następnego następuje wysyłka. Jest to jedyny dzień, kiedy możliwa jest realizacja takiego zamówienia. Wszystkie zamówienia złożone we wtorek, bądź każdego następnego dnia będą realizowane w następnym tygodniu po nastąpieniu zamówienia.

§ 5

 

1.      Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz wszelkie inne składniki.

2.      Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

-        przelewem na numer konta bankowego 54144011010000000006641617,

-        płatnością elektroniczną,

-        przy obiorze Towarów.

-        Wysyłka paczki do 30 kg: 9 zł

-        Wysyłka paczki pobraniowej do 30 kg: 15 zł

 

§ 6

 

1.      Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2.      Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3.      Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 14 dni roboczych licząc od dnia wpływu należności za Zamówienie lub zawarcia Umowy sprzedaży z płatnością przy odbiorze.

 

§ 7

 

1.      W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.

2.  Klient ma prawo zwrócić Zamówienie bez podawania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia odebrania Zamówienia. Do zachowania wyżej wymienionego terminu wystarczy złożyć formularz odstąpienia. Wystarczy, gdy klient dokona takiego oświadczenia własnoręcznie na piśmie i dostarczy je do sprzedawcy drogą mailową.

3.      Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.garammasala.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
 

4.      Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.garammasala.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.

5.      W sytuacji braku Zamówionego a niewadliwego towaru,  www.garammasala.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar, o tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.garammasala.pl.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości..
Można skontaktować się z nami na wiele sposobów:


E-mail: garammasala.pl@gmail.com
tel.: + 48 534 695 940

Sklep Garam Masala